دانلود برنامه مترونوم برای اندروید Real Metronome 1.6.4
دانلود برنامه Real Metronome Free اندروید
دانلود برنامه مترونوم برای اندروید Real Metronome 1.6.4
4 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.6.4
 • حجم : 16 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 744

دانلود برنامه مترونوم برای اندروید Real Metronome 1.6.4

همه افراد حرفه ای از ابزار های گوناگونی برای انجام دقیق کارها استفاده می کنند . به عنوان مثال معمار ها از خط کش و گونیا ، مکانیک ها از آچار و… برای کارهای خود استفاده می کنند . اما یکی از اصلی ترین ابزار هایی که موسیقی دان ها برای کارهای خود استفاده می کنند مترونوم یا میزانه شمار نام دارد . به کمک این دستگاه موسیقی دان ها می توانند بفهمند که دز زمان مشخصی ار دستگاه موسیقی خود استفاده نمایند . برنامه Real Metronome Free عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که مخصوص موسیقی دان های حرفه ای طراحی شده است و توسط استدیو Gismart در گوگل پلی منتشر شده است .

این برنامه یک مترونوم واقعی را در گوشی های اندرویدی برای موسیقی دان های حرفه ای فراهم می کند و باعث می شود تا این افراد بتوانند به سادگی کارهای موسیقی خود را انجام دهند . در واقع همان طور که در اول توضیحات اشاره شد این برنامه برای افراد حرفه ای فعال در حوزه موسیقی کارایی دارد . در این برنامه بیش از ده نوع صدای مختلف برای باند ها و گروه های مختلف تعبیه شده است تا کار افراد را در استفاده از ان ساده تر کند .

ویژگی های برنامه Real Metronome Free :

رابط کاربری ساده برای یادگیری سریع تر استفاده از برنامه

برنامه ای بین المللی برای استفاده در تبلت ها و گوشی های هوشمند

ردیاب دیجیتال مترونوم

وجود انیمیشن های تمپو

امکان تنظیم تمپو ها به صورت دستی

وجود بیش از ده نوع صدا

اگر یک موسیقی دان حرفه ای هستید این برنامه برای شما ساخته شده است تا بتوانید از گوشی خود برای کارهایتان نیز استفاده بهتری نمایید . هم اکنون آخرین نسخه این برنامه فوق العاده را که امتیاز ۴.۲ را نیز در گوگل پلی به دست آورده است می توانید از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Real Metronome Free Apk Free Download