Resident Evil 4 پی سی
دانلود بازی اویل 4 برای کامپیوتر Resident Evil 4 پی سی
4.2 | 68

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 4
 • حجم : 3 گیگابایت
 • سیستم عامل : ویندوز XP - 7 -vista - 8- 10
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 7065

دانلود بازی اویل 4 برای کامپیوتر Resident Evil 4 پی سی

Resident Evil 4 بدون شک یکی از بهترین بازی های Capcom می باشد این بازی چهارمین نسخه از  مجموعه رزیدنت اویل و ششمین نسخه در کل نسخه های منتشر شده از این سری بوده که برای نخستین بار در ۱۱ ژانویه ۲۰۰۵ منتشر شد و بین طرفداران مجموعه بازی های اویل به عنوان یکی از نسخه های بسیار خوب این مجموعه می باشد ، نسخه های پیشنین بازی رزیدنت اویل دارای معماهای پیچیده تری بود که پلیر را درگیر خود میکرد ، اما در این نسخه از Resident Evil تحویل گیم پلی شروع شده و بیشتر به بخش اکشن بازی ، توجه شده است. و دیگر در سری بعدی یعنی Resident Evil 5 کمتر معمایی برای حل کردن باقیمانده است و شاهد یک بازی اکشن و تا حدودی ترسناک هستیم .

در این نسخه از بازی شما کنترل کاراکتری به نام Lion را در اختیار دارید که باید پس از گذشت ۶ سال از فاجعه ی راکون سیتی به روستایی در اسپانیا برود و با زامبی ها مقابله کند تا بتواند دختر رئیس جمهور (اشلی) که ربوده شده بود را نجات دهد . تقریبا در اواسط بازی شما اشلی را ملاقات می کنید و باید علاوه بر نجات جان خود مراقب او هم باشید و حتی در برخی مراحل شما کنترل اشلی را به عهده میگیرد.  Resident Evil 4 یکی از بهترین بازی های زمان خود بود که برای کنسول پلی استیشن ۲ و کمی بعد برای کامپیوتر عرضه شد و توانست طرفداران بسیاری را جذب کند.

 ویژگی های بازی Resident Evil 4

گیم پلی بسیار جذاب ، اعتیاد آور و هیجان انگیز

دارای چند پایان مختلف

مقابله با Boss های متنوع

معرفی شخصیت های بازی اویل ۴

Leon scott kennedy : لیان اسکات کندی متولد سال ۱۹۷۷ که تمایل زیادی به خدمت و حفاظت از دیگران داشت و در زمانی که در دانشکده افسری مشغول به تحصیل بود ،  به عنوان دانشجوی روشنفکر بسیار چالاک و ورزیده  شناخته شد. لیون در ۲۹ سپتامبر ۱۹۹۸ یک روز پس از شیوع ویروس مرگبار T یا همان انگل برای نجات دختر رئیس جمهور وارد راکون سیتی شد.

Ashley graham : اشلی گراهام دختر رئیس جمهور آمریکا است که به دست گروه مذهبی تحت رهبری سدلر ربوده شده است.

Jack krauser : این شخصت که برای اولین بار در این نسحه وارد داستان بازی می شود از دوستان و همکاران لیان بوده و ۲ سال قبل از داستان اویل ۴ از هلیکوپتر سقوط کرده و ناپدید میشود به طوری که همه فکر میکنند او مرده است ، بعد از این جریان او برای آلبرت وسکر کار میکرد ولی به او خیانت کرده در نهایت رهبر گروه Los illuminados می شود.

Albert wesker : البرت وسکر در سال ۱۹۶۰  از والدینی که به طور ژنیتیکی نابغه بودند متولد شد.همچین کودکانی زیر پوشش پروژهٔ کودکان وسکر قرار می‌گرفتند. این پروژه به وسیلهٔ شخصی به نام اوزول ای حامی رئیس کل شرکت آمبرلا برنامه‌ریزی شده بود. آلبرت از معدود کودکانی بود که از این پروژه با موفقیت عبور کرد. تعداد کمی از این کودکان از آزمایش‌های آمبرلا زنده ماندند، و آلبرت بدون اینکه خودش مطلع باشد مهمترین آنها بود. آزمایش‌هایی که بر روی کودکان انجام می‌شد به نوعی بسیار محرمانه بود به گونه‌ای که کودکان و حتی والدین آنها از اینگونه آزمایش‌ها بی‌خبر بودند. آزمایش‌ها و نتایج آن فقط به اسپنسر و افراد بلند پایه آمبرلا گزارش می‌شد. اسپنسر از دور به آلبرت توجه زیادی نشان داد و بدون آنکه خودش بداند از بهترین آموزش‌های گوناگون آمبرلا بهره برد.

  ۴ دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

   سلام به منم بگین

  2. s گفت:

   سلام
   بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه
   ارور پایین رو میزنه

   Wrong disc inserted.
   Please insert the original “Resident Evil 4” CD/DVD.
   Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc for further, more detailed information.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Resident Evil Apk Free Download