دانلود بازی Silent World 4
دانلود بازی ماجراجویی دنیای تاریک برای اندروید Silent World 4
4.8 | 5

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 4
  • حجم : 24 + 90 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.1
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 442

دانلود بازی ماجراجویی دنیای تاریک برای اندروید Silent World 4

بازی Silent World یا همان جهان خاموش عنوان جدید ترین بازی استدیو بازی سازی GniFrix Co., Ltd است که در سبک ماجراجویی عرضه شده است . . داستان بازی پس از جنگ هسته ای روایت می شود که منجر به نابودی جهان شده است و انسان های باقی مانده نیز به دلیل آلوده شدن به مواد رادیواکتیو کاملا تغییر کرده اند . در این دنیای تاریک تنها یک نور کوچک برای بقا باقی مانده است و شما باید تمام تلاش خود را کنید تا این نور را در این دنیای تاریک حفظ نمایید . در این بازی شما در نقش شخصیت اصلی بازی قرار می گیرد که در ابتدا در این محیط مخوف زندانی شده است . شما باید به این شخصیت کمک کنید تا راهی برای فرار از این مهلکه پیدا کند و جان خود را نجات دهد .

بازی در یک محیط دو بعدی طراحی شده است و شما باید برای نجات جان خود مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید و با حل پازل ها مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید . به طور کلی می توان گفت که این بازی بدون شک می تواند طرفداران سبک ماجراجویی را راضضی نگه دارد .

ویژگی های بازی Silent World :

طراحی شده به صورت دو بعدی و جذاب برای علاقمندان سبک ماجراجویی

حل پازل ها برای پیشرفت در مراحل

داستانی جذاب در یک محیط جذاب

وجود شخصیت های متنوع

گیم پلی اعتیاد آور

این بازی که تاکنون توانسته است در گوگل پلی امتیاز ۵ از ۵ را دریافت کند هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است و شما می توانید با دانلود آن از یک بازی بی نظیر در سبک ماجراجویی لذت ببرید .

طریقه نصب :

بازی را دانلود نمایید و پس از آن پوشه com.gnifrix.SilentWorldPro را در android/obb کپی نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Silent World 4 Apk Free Download

A world devastated by nuclear war ... Humans have become mutated due to radioactive contamination. The mutant humans lost their temper and attacked each other. The nightmare was not the end. The earth was destroyed by all facilities and the dust was covered with light. The only light left to the survivors was the match. They have a match that can only reveal moments of the moment. In the endless darkness, you must survive mutations that do not know when to appear... ◆ Feature - New adventure game with puzzle and arcade. - After the nuclear war, the world lost the sun, You must survive among the people who have turned into mutations! - The limited visibility and heavy atmosphere graphics stimulate the user's fear - There is a stage consisting of various puzzle elements and character's smooth action - Match items that provide light should be used strategically Update List - Bug fix and Performance improvement ※ If you can't play on the black screen, you can use that reboot your device. We will update as soon as possible for fix this problem. Sorry for your inconvenience.