دانلود بازی Stickman Ghost
دانلود بازی Stickman Ghost Ninja Warrior
4 | 2

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.3
  • حجم : 53 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید
  • ارسال شده توسط : mukhtar
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 2006

دانلود بازی Stickman Ghost Ninja Warrior

بار دیگر شرکت بازی سازی Unimob بازی هیجا انگیز و جذابی در سبک بازی های اکشن دو بعدی روانه بازار کرده است. این بازی که Stickman Ghost Ninja Warrior نام دارد یکی از اعتیاد آورترین بازی هایی است که در فروشگاه گوگل پلی عرضه شده است  و البته جذاب ترین آن ها. این بازی با ترکیب کردن سبک های نقش آفرینی، hack and slash، و اکشن تجربه ی جدیدی از بازی های اکشن در قالب آدمک ها را در اختیار بازی کنان قرار می دهد.

ویژگی های بازی Stickman Ghost اندروید

داستان این بازی در دوران قرون وسطا روایت می شود که در آ جا پادشاهی مرد هجوم بیگانگان قرار گرفته و برای جلوگیری از نابودی پادشاهی و خاتمه دادن به جنگ قهرمانی بر می خیزد تا دشمنان را نابود سازد و پادشاهی را نجات دهد. این بازی به صورت دو بعدی طراحی شده است که در آن می توانید با استفاده از کلید های لمسی کاراکتر بازی را کنترل ، از سلاح ها و شمشیرهای مختلف استفاده کنید و دشمنانتان را از دم تیغ عبور دهید. علاوه بر سلاح های متنوع نظیر شمشیر، جادو ها و توانایی های خارق العاده و خاصی در اختیار دارید که با آن ها می توانید دشمنانتان را پر قدرت تر شکست دهید  و از بین ببرید.

سلاح هایی که در ای بازی در اختیار دارید از تنوع بالایی برخوردار اند مانند، شمشیر،  تیر و کمان، تبر و … تا با استفاده از آن ها بتوانید آدمک های خبیث و متخاصم را یکی پس از دیگری از پیش رو بردارید. اگر از آن دسته از افرادی هستید که به بازی های اکشن دو بعدی علاقه دارد پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه عنوان Stickman Ghost: Ninja Warrior را از دست ندهید. بدون شک از بازی کردن آن لذت خواهید برد و ساعات خوشی خواهید داشت.

این بازی در  فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است که امتیاز ۴.۵ از ۵ را دریافت کرده است که امتیازی عالی است. همچنین تاکنون ۵ هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Stickman Ghost: Ninja Warrior Apk Free Download