دانلود کیبورد ایموجی برای اندروید Swiftmoji Emoji Keyboard 7.1.1.25
کیبورد Swiftmoji Emoji Keyboard
دانلود کیبورد ایموجی برای اندروید Swiftmoji Emoji Keyboard 7.1.1.25
3.9 | 9

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 7.1.1.25
 • حجم : 37 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1061

دانلود کیبورد ایموجی برای اندروید Swiftmoji Emoji Keyboard 7.1.1.25

ایموجی ها یا همان شکلک ها جزء ثابتی از مکالمات درون شبکه های اجتماعی به شمار می روند که امروزه انجام یک گفت و گو بدون آنها کار سختی است . یکی از مشکلاتی که درباره ایموجی ها وجود دارد بحث دسترسی به آنهاست به طوری که معمولا باید وارد یک منوی جداگانه شوید و چندین ثانیه دنبال ایموجی مد نظر خود بگردید که البته این موضوع در برنامه Swiftmoji Emoji Keyboard وجود نخواهد داشت . این برنامه که به تازگی توسط کمپانی معتبر SwiftKey عرضه شده است این امکان را به شما می دهد تا به طور ساده تری از ایموجی ها در مکالمات خود استفاده نمایید .

در این برنامه دسترسی به ایموجی ها بسیار ساده خواهد بود به طوری که شما می توانید هر ایموجی ای را که می خواهید به سرعت پیدا کنید . این موضوع زمانی جالب تر می شود که حتی دیگر نیاز نخواهید داشت که ایموجی ها را پیدا کنید بلکه برنامه بر اساس متنی که در حال نوشتن آن هستید ایموجی مد نظر را به شما پیشنهاد  می دهد و می توانید با انتخاب آن متن را به سرعت برای دوست خود ارسال کنید . هم چنین با آپدیت هایی که برای برنامه عرضه می شود به طور مداوم ایموجی ها جدید نیز به آن اضافه می شود .

ویژگی های برنامه Swiftmoji Emoji Keyboard :

دسترسی سریع به ایموجی ها بدون نیاز به جست و جو های طاقت فرسا

پیشنهاد دادن ایموجی بر اساس متن نوشته شده توسط شما

اضافه شدن ایموجی های جدید در آپدیت های مکرر

رابط کاربری فوق العاده و مخاطب پسند

هم اکنون می توانید آخرین نسخه این برنامه فوق العاده را از وب سایت هزار و یک دانلود به طور کاملا رایگان دریافت نموده و متن های متفاوتی را با استفاده از ایموجی های بی نظیر موجود در این برنامه برای دوستان خود ارسال کنید .

 • تغییرات نسخه جدید Swiftmoji - Emoji Keyboard

  Yay for new emoji! We now support the latest Android N emoji. Long press emoji within the category panels to modify their skin tone.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Swiftmoji - Emoji Keyboard Apk Free Download

  Swiftmoji emoji keyboard helps you reach your true emoji potential. Get perfect emoji predictions based on what you’ve just typed: - Get to your emoji fast with the unique Emoji Prediction Row - Emoji predictions morph to match what you’re typing How Swiftmoji - emoji keyboard will change your (emoji) life: - Find the emoji you want FAST - no more slow searching! - Be CREATIVE & use emoji you forgot existed - No more switching to emoji, let them come to you! - Get emoji INSPIRATION right when you need it - Always have the latest emoji available No emoji were hurt in the making of this app. Swiftmoji emoji keyboard is from the makers of world’s most popular keyboard app, SwiftKey Keyboard. Scroll down to “More by SwiftKey” to check out SwiftKey Keyboard.