Tap Titans 2
دانلود بازی ضربه به تایتان ها 2 اندروید Tap Titans 2 2.9.6+ دیتا + مود
3.7 | 7

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 2.9.6
  • حجم : 69 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
  • ارسال شده توسط : میلاد
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1227

دانلود بازی ضربه به تایتان ها 2 اندروید Tap Titans 2 2.9.6+ دیتا + مود

Tap Titans 2 یک بازی جدید و زیبا در سبک نقش آفرینی با عنوان ضربه به تایتان ها ۲ برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که به صورت آنلاین بر روی دستگاه ها اجرا می شود. ضربه زدن در این بازی رکن اصلی ماجرا بوده و شما برای انجام هر عملی باید ضربه بزنید. هنگام حمله به دشمن و دفاع از خودتان باید ضربه بزنید. نیرو های خودتان را برای مواجه بهتر با دشمنان افزایش داده و بهتر از قبل ظاهر شوید. برای دفاع از خودتان می توانید قهرمانان و حیوانات خانگی وفادار را به استخدام خودتان درآورید و با پیشرفت در بازی مهارت های منحصر به فردی را باز کنید. به این نکته توجه کنید که برای سفارشی سازی نقاط قوت قهرمانان باید به جمع آوری تجهیزات نیز مشغول شوید. با عبور موفق از مراحل شما اعتبار و پول نقدی دریافت می کنید که باید از آنها برای پیشرفت های خودتان استفاده کنید. همچنین شما می توانید به قبلیه ها و به دیگر بازیکنان بپیوندید و در مسابقات جهانی نیز شرکت کنید.

بازی Tap Titans 2 توسط استودیوی بازی سازی Game Hive Corporation به صورت رایگان برای کاربران اندرویدی عرضه گردیده و تا این لحظه موفق به کسب امتیاز خاراق العاده ۴.۸ از ۵ در گوگل پلی شده و بیش از ۵۰۰ هزار دانلود رسمی را به ثبت رسانده است.

امکانات بازی Tap Titans 2 اندروید :

لذت بردن از تجربه RPG کامل بر روی گوشی

شکست دادن ۱۲۰ تایتان جدید

دفع یورش تایتان با قهرمانان و حیوانات خانگی وفادار

باز کردن مهارت های منحصر به فرد

جمع آوری تجهیزات برای سفارشی سازی نقاط قوت قهرمانان

کسب اعتبار و پول نقد برای دست یابی به پیشرفت

ملحق شدن به قبلیه ها و پیوستن به دیگر بازیکنان برای شکست Titan Lords

رقابت در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان در مسابقات جهانی

نمایش قدرت و کسب جوایز شگفت انگیز

اگر طرفداران بازی های آنلاین اندروید هستید به شما پیشنهاد می کنیم همین حالا بازی Tap Titans 2 را که از بهترین بازی های۲۰۱۷  برای سیستم عامل اندروید می باشد را به صورت رایگان دانلود و نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Tap Titans 2 Apk Free Download

The battle continues as Sword Master defends the world from an all new, more dangerous army of invading Titans. Power up Sword Master in new ways to overcome the Titan's ever-increasing strength. The Titans are back, so pick up your sword and begin a new journey!

◆ Features ◆ ๏ ENJOY the full RPG experience on the go TAP to defeat 120 all-new Titans in 10 gorgeous, hand-drawn realms ๏ RECRUIT heroes and loyal pets to help you repel the Titan onslaught ๏ UNLOCK unique skills to power up the way YOU choose to play ๏ PRESTIGE and cash in your progress for powerful artifacts and talents ๏ COLLECT equipments to customize your hero's looks and strengths to suit your playstyle ๏ CREATE or join clans to join forces with other players and defeat the almighty Titan Lords ๏ COMPETE against other players around the world in global tournaments to show off your strength and earn amazing prizes