دانلود برنامه Tasks by BlackBerry اندروید
برنامه مدیریت کارهای بلک بری اندروید Tasks by BlackBerry 1.4.0.11740
3.5 | 2

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.4.0.11740
 • حجم : 6 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 550

برنامه مدیریت کارهای بلک بری اندروید Tasks by BlackBerry 1.4.0.11740

اگر زندگی نامه افراد موفق را خوانده باشید عمده این افراد راز موفقیت خود را برنامه ریزی صحیح و عمل به آن می دانند . یک برنامه ریزی صحیح می تواند به شدت بر روی میزان عملکرد ما تاثیر داشته باشد و باعث پیشرفت ما شود . اما متاسفانه بسیاری از افراد یا اینکه در زندگی خود برنامه ندارند و یا اینکه اگر هم دارند در اثر فراموشی به آن عمل نمی کنند به همین دلیل هم بلک بری دست به کار شده است تا به کمک برنامه Tasks by BlackBerry به شما کمک کند تا بتوانید کارهای روزمره خود را مطابق برنامه از پیش تعیین شده انجام دهید و در کارهای خود پیشرفت کنید .

در این برنامه می توانید کارهایی که در طول روز باید انجام دهید مانند قرار های ملاقات ، انجام تکالیف و… را ثبت نمایید و پس از آن هنگامی که زمان آن کار فرا برسد این برنامه انجام آن را به شما یادآوری خواهد نمود برای استفاده از این برنامه نیازی نیست که گوشی بلک بری داشته باشید و می توانید در هر دستگاه اندرویدی دیگری به مدت سی روز از این برنامه به طور کاملا رایگان استفاده نمایید البته پس از آن نیز استفاده رایگان خواهد بود با این تفاوت که تبلیغات هایی به شما نشان داده می شود .

ویژگی های برنامه Tasks by BlackBerry :

دریافت اخطار برای سرسید کارهایی که باید انجام دهید

یادآوری انجام کارها و قرار های ملاقات

پشتیبانی از سرویس های ایمیل مشهور

اگر دنبال پیشرفت در زندگی خود هستید همین الان برنامه مدیریت کارهای بلک بری را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و در ابتدا یک برنامه ریزی خوب و دقیق انجام دهید و پس از آن به کمک برنامه بلک بری برنامه ریزی خود را انجام داده تا بتوانید در زندگی شخصی و کاری خود به سرعت پیشرفت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Tasks by BlackBerry Apk Free Download