دانلود برنامه پخش زنده تلویزیون برای اندروید Telewebion 2.6.4
دانلود برنامه Telewebion اندروید
دانلود برنامه پخش زنده تلویزیون برای اندروید Telewebion 2.6.4
3.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.6.4
 • حجم : 5 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 3.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 709

دانلود برنامه پخش زنده تلویزیون برای اندروید Telewebion 2.6.4

در چند سال گذشتهیک تحول بزرگ در تلویزیون ایران به وجود آمد و ان هم اضافه شدن شبکه های دیجیتال بود که باعث بهبود سطح کیفی و کمی صدا و سیما شد . همان طور که حتما می دانید برای دسترسی به کانال های دیجیتال باید گیرنده مخصوص آن را تهیه کنید اما اگر این گیرنده را هنوز تهیه نکردید کافی است تا یک گوشی اندروید و اینترنت داشته باشید و با استفاده از برنامه Telewebion به تمام شبکه های تلویزیونی دسترسی داشته باشید . این برنامه که توسط simraco عرضه شده است این امکان را به شما می دهد تا به طور زنده بتوانید تمام کانال های تلویزیون را مشاهده نمایید و از آن هم بهتر اینکه در صورتی که فیلم یا سریالی را ندیده اید به فایل ویدیویی آن دسترسی پیدا کنید .

در این برنامه هیچ گونه تبلیغاتی وجود ندارد و برای تماشای تلویزیون نیز نیاز به هیچ گونه پرداخت حق اشتراکی نخواهید داشت و فقط کافی است تا برنامه را پس از نصب در گوشی خود اجرا نمایید تا به پخش زنده کانال های مختلف دسترسی پیدا کنید . آرشیو موجود در برنامه نیز بسیار گسترده است و شما می توانید بسیاری از برنامه ، فیلم ها یا سریال های پخش شده از تلویزیون را به صورت زنده تماشا نمایید .

ویژگی های برنامه Telewebion :

پخش تمام شبکه های صدا و سیما به صورت زنده

بدون تبلیغات و پرداخت هزینه

وجود آرشیو فیلم ها و سریال های پخش شده

پخش تلویزیون با کیفیت های متنوع بسته به سرعت اینترنت شما

اگر قصد رفتن به مسافرت دارید یا بنا به هر دلیلی به تلویزیون دسترسی ندارید نگران نباشید چرا که برنامه تلوبیون جای خالی تلویزیون را در گوشی اندرویدی شما پر خواهد کرد . هم اکنون آخرین نسخه این برنامه فوق العاده از وب سایت بزرگ هزار و یک دانلود به طور کاملا رایگان قابل دریافت است .

 • تغییرات نسخه جدید Telewebion

  – Some bug fixing
  – Improve UX for using at Set-Top-Box devices
  – Showing View count of programs on lists

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Telewebion Apk Free Download

  Free and Ad free! Watch live TV channels and Video on Demand including Movies, Series and Hot shows on your android device. There are no hidden costs. There are no advertisements. Enjoy it. Almost all IRIB channels are available, so you can watch them live. Many Iranian(Persian) series and movies are available on Telewebion and the archive are updated in an hourly basis. Also you may watch kid shows such as Pourang or Khale Shadooneh, live or on demand. Requirements: Absolutely nothing! No codec or other apps needed. Just install Telewebion and enjoy watching your favorite shows. You may have a glance at the web version of the Telewebion at http://www.telewebion.com Please contact us at [email protected] if you are having issues with compatibility of your device.