دانلود بازی اکشن The World 3 Rise of Demon 1.28 اندروید + دیتا و مود
دانلود بازی The World 3 Rise of Demon اندروید
دانلود بازی اکشن The World 3 Rise of Demon 1.28 اندروید + دیتا و مود
4.3 | 16

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.28
  • حجم : 25 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0
  • ارسال شده توسط : میلاد
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1142

دانلود بازی اکشن The World 3 Rise of Demon 1.28 اندروید + دیتا و مود

The World 3 Rise of Demon یک بازی جدید در سبک نقش آفرینی یا RPG با عنوان جهان ۳: ظهور شیطان برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. شما در این بازی با در اختیار گرفتن کنترل شخصیت های مختلف به جنگ با شیطان می روید. هر یک از شخصیت های بازی دارای سلاح های مختلفی هستند که امکان مبارزه بهتر را برای شما فراهم می کنند. در جهانی که تبدیل به جهنم شده است شیطان به دنیا می آید. مردم بی گناه ممکن است در برابر شیطان و قدرتش سقوط کنند. در این میان مردم به یک ناجی نیازمند هستند که آن ها را از دست شیطان نجات دهد. این ناجی کسی غیر از شما نیست! سلاح های موردنیاز را همراه خودتان برداشته و به مصاف شیطان بروید. تمامی قدرت خودتان را به سلاح هایتان منتقل کنید و با انجام مبارزه های حماسی توانایی های خودتان را اثبات کرده و مردم را از خطر نابودی نجات دهید. در این میان هیولا های دیگری هم به عنوان دشمن در بازی وجود دارند که نابود کردن آن ها هم باید توسط شما انجام شود. ارائه گیم پلی کاتینگ اج و داشتن گرافیک خیره کننده و صداگذاری مهیج سبب شده است که در این مدت کوتاه عرضه مورد توجه کاربران قرار بگیرد.

The World 3: Rise of Demon توسط استودیوی بازی سازی Good Games LLC به صورت رایگان برای کاربران اندرویدی عرضه گردیده و تا این لحظه موفق به کسب امتیاز خیلی خوب ۴.۴ از ۵ در گوگل پلی شده است.

امکانات بازی The World 3 Rise of Demon اندروید :

بازی اکشن و نقش آفرینی

ظهور شیطان در دنیایی شبیه جهنم

بازگشت قوی تر کارفرمایان حماسه ای به آینده

وجود شخصیت های مختلف با سلاح های گوناگون

ارائه گیم پلی کاتینگ اج و گرافیک خیره کننده

مبارزه لحظه ای با شمشیر

نجات مردم از خطر نابودی و سقوط

ایجاد یک فرصت بزرگ برای حمله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The World 3: Rise of Demon Apk Free Download

he World 3 is a refreshing & innovative ARPG, with cutting-edge action gameplay and stunning graphic effects!

FEATURES - Epic Bosses coming back and stronger! Beat them and find out the truth of the world! - Top class studio, presenting you with cutting-edge game play and stunning graphic! - Blasting impact from real-time combat, distinguishing every move from normal attacks to a heavy strike! - Innovative Combo Breaking System, break the combo of Bosses and create a big chance to attack! There is no absolute vice in world. Yet hell is other people. Although no one is born devil. Innocent people might fall. What kind of experience turns a human into demon? The mystic truth awaits you to unveil...