بازی Ticket to Earth برای اندروید
دانلود بازی Ticket to Earth برای گوشی اندروید
4 | 1

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.0.0
  • حجم : 36MB
  • سیستم عامل : اندروید
  • ارسال شده توسط : mukhtar
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1639

دانلود بازی Ticket to Earth برای گوشی اندروید

یک بازی دیگر در سبک نقش آفرینی، این بار به صورت استراتژیک. بازی Ticket to Earth بازی جذاب و زیبایی است که توسط استودیو بازی سازی Robot Circus در فروشگاه گوگل پلی برای علاقه ندان به این سبک بازی ها قرار داده شده است. این بازی در همان ساعت های اولیه انتشار در فروشگاه برنامه های گوگل توانست ۵ هزار دانلود داشته باشد.

ویژگی های بازی Ticket to Earth

روایت بازی در سیاره ای دور دست  روایت می شود که ساکنان آن تماما مهاجر هستند و این سیاره به همراه مهاجران خود در حال نابودی است و شما هم جزئی از این مهاجران هستید که به ایفای نقش می پردازید. این بازی در سبک نقش آفرینی ساخته شده است به این معنی که تصمیماتی که در طول بازی می گیرید بسیار بر روی بازی شما تاثیر گذارند و باید تصمیمات درستی اتخاذ کنید و با همکاری دیگران تلاش کننید تا آن جایی که ممکن است جلوی توطئه ی مرگبار دشمنان را بگیرید، خود و دیگر  مهاجران را نجات دهید و نظم و آزامش و قدرت را یک بار دیگر به آن سیاره برگردانید. این بازیی سراسر هییجان است.

گیم پلی بازی Ticket to Earth

با گیم پلی نقش آفرینی و تاکتیک های سریع در طول بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد. اگر از آن دسته ازافرادی هستید که به بازی های سبک نقش آفرینی علاقه دارد توصیه میکنیم این بازی را از دست ندهید و هر چه سریعتر آن را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید و از اجرای آن لذت ببرید. غرق داستان علمی تخیلی این بازی شوید  در مبارزات نفس گیر  عیله خیانت و شورش بجنگید تا جواز ورود به زمین را دریافت کنید تا بتوانید به سیاره خودتان بازگردید.  اطمینان داشته باشید این بازی با سلیقه بازی شما همخوانی دارد و شما را راضی نگه خواهد داشت.

این بازی با وجود زمان اندکی که از انتشار آن می گذرد نه تنها تعداد دانلود های بسیار بالایی داشته بلکه توانسته امتیاز فوق العاده ی ۴.۹ از ۵ را از آن خود کند که برای بازی در این سبک بسیار کم سابقه و حتی بی سابقه بوده است.

توجه داشته باشید که این بازی به اندروید نسخه ۶ و یا بالا نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ticket to Earth Apk Free Download