برنامه ثبت زمان بر روی فیلم و عکس اندروید Timestamp Camera Pro 1.45
دانلود برنامه Timestamp Camera Pro
برنامه ثبت زمان بر روی فیلم و عکس اندروید Timestamp Camera Pro 1.45
4 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.45
 • حجم : 1 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.3
 • ارسال شده توسط : میلاد
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 730

برنامه ثبت زمان بر روی فیلم و عکس اندروید Timestamp Camera Pro 1.45

Timestamp Camera Pro نرم افزار درج تاریخ و زمان بر روی عکس و ویدیو برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. تایم استمپ را می توان بهترین و شاید تنها برنامه موجود برای اضافه کردن زمان و تاریخ به فیلم های جدید دانست. هنگامی که شما یک عکس را ثبت می کنید و یا یک فیلم ضبط می کنید شاید پس از گذشت مدتی به یاد نیاورید که این تصاویر در چه روزی و چه ساعتی گرفته شده اند. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توان تاریخ و زمان را بر روی تصاویر ثبت کرد و برای همیشه آن را همراه خود داشت. برای این کار کافی است تا پس از انتخاب تصویر و فیلم موردنظر از بین ۲۰ فرمت موجود یکی را بنا به سلیقه خودتان انتخاب کرده و آن را در یکی از ۶ موقعیت مختلف دلخواه ثبت کنید. با پشتیبانی کردن از تغییر نوع، اندازه و رنگ فونت این امکان را دارید تا نوع تایم استمپ انتخاب شده را برای خودتان شخصی سازی کنید. البته علاوه بر زمان امکان درج موقیعت مکانی، ارتفاع، سرعت و هر متن دلخواه و حتی ایموجی نیز وجود دارد.

برنامه Timestamp Camera Pro توسط توسعه دهنده Yubin Chen برای کاربران اندرویدی عرضه گردیده و تا این لحظه موفق به کسب امتیاز خیلی خوب ۴.۱ از ۵ در گوگل پلی شده و به قیمت ۳.۹۹ دلار به فروش می رسد.

امکانات برنامه Timestamp Camera Pro اندروید :

پشتیبانی از فرمت ۲۰ مختلف

پشتیبانی از تغییر فونت، رنگ فونت، اندازه فونت

پشتیبانی از تنظیم تایم استمپ در ۶ موقعیت بالا چپ، بالا وسط و بالا راست، پایین چپ، مرکز پایین، پایین سمت راست

پشتیبانی از اضافه کردن خودکار موقعیت مکانی

پشتیبانی از تغییر کدر بودن تایم استمپ

پشتیبانی از اضافه کردن ارتفاع و سرعت بر روی دوربین

پشتیبانی از نمایش متن دلخواه و ایموجی در دوربین

اضافه شدن لحظه ای بر روی فیلم در حین ضبط

پشتیبانی از حالت افقی و عمودی دوربین

پشتیبانی از تغییر وضوح تصویر

پشتیبانی از ثبت تصویر هنگام ضبط فیلم

پشتیبانی از ذخیره مستقیم عکس و ویدئو در کارت SD

 • تغییرات نسخه جدید Timestamp Camera Pro

  Fix crash in “video” mode on some phones

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Timestamp Camera Pro Apk Free Download

  Timestamp Camera is the best(maybe only) app to add timestamps to new videos.

  ● Add current time and location when record or capture, you can change time format or select the location around easily. Timestamp Camera is maybe the only App that can record video with the time accurate to second. - Support 20 timestamp format change font, font color, font size - Support set timestamp in 6 positions: top left, top center, top right, bottom left, bottom center, bottom right - Support auto add location. - Support change timestamp opacity - Support add altitude and speed on camera ● Support display custom text and emoji on camera. For example, you can input "Good day at the zoo" ● All of the film, time effects are real-time and can be used when record or capture. ● Can change effect, toggle camera when recording ● Support portrait and landscape ● Support change resolution ● Support capture photo when recording ● Support save photo and video to SD card directly, enable it in the advance setting ● Support "Battery saver mode", the brightness of screen will be 15% of normal when turn it on. Use "Menu"-"Switch battery saver mode" to turn it on/off ● Photo and Video will be saved to Camera roll Please mail