دانلود بازی Tinker Island اندروید
دانلود بازی نجات از جزیره تینکر برای اندروید Tinker Island 1.4.32
4.6 | 8

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.4.32
  • حجم : 54 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.2
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1728

دانلود بازی نجات از جزیره تینکر برای اندروید Tinker Island 1.4.32

حتما شما هم فیلم های زیادی درباره افرادی که در جزیره ای دور افتاده گیر افتاده اند دیده اید که شاید مشهور ترین آثار نمایشی ای که در این باره ساخته شده است را بتوان سریال لاست نامید که توانست نظر بسیاری از بیننده ها را به خود جلب کند . اما این بار در بازی Tinker Island که توسط استدیو بازی سازی Kongregate عرضه شده است شما نظاره گر افراد گمشده در جزیره نخواهید بود بلکه باید آنها را رهبری کنید تا بتوانند خود را از این جزیره دور افتاده و ترسناک نجات دهند . برای این کار شما باید در ابتدا یک کمپ برای خود ساخته و نیاز های ضروری خود را تامین کنید بعد از آن باید به فکر راه چاره ای برای رهایی از جزیره باشید .

در جزیره موجودات وحشی مختلفی نیز وجود دارد که باید برای مقابله با آنها نیز فکری کنید و با کشف رازهای جزیره در نهایت پیروز این ماجراجویی باشید . در این بازی همه چیز به دستان شما سپرده خواهد شد و این بستگی به شما دارد که با چه روشی این ماجراجویی بزرگ را ختم به خیر کنید و نجات یافته ها را از این جزیره نجات دهید .

ویژگی های بازی Tinker Island :

ماجراجویی ای جذاب و هیجان انگیز در یک جزیره دور افتاده

مبارزه کردن با حیوانات وحشی و موجودات خطرناک در جزیره

ساخت پایگاه و ارتقا آن برای نجات خود

ساخت ابزار ها و سلاح های دستی برای استفاده در سفر خود

کشف راز های این جزیره اسرار آمیز برای رهایی از آن

توجه داشته باشید که این بازی کاملا رایگان است اما برخی از اقلام در آن وجود دارد که می توانید با پول واقعی آنها را خریداری کنید بنابراین اگر مایل به این کار نیستید برای جلوگیری از خرید اشتباه توسط فرزندتان قابلیت پرداخت درون برنامه ای را غیر فعال کنید . هم اکنون آخرین نسخه این برنامه از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Tinker Island Apk Free Download