دانلود برنامه TWRP Manager
دانلود برنامه بک آپ گیری برای اندروید TWRP Manager 9.8
4.9 | 9

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 9.8
 • حجم : 4.4 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 975

دانلود برنامه بک آپ گیری برای اندروید TWRP Manager 9.8

پشتیبان گیری و ریکاوری فایلها همیشه یک دغدغه اساسی برای بسیاری از کاربران بوده است که امروز قصد داریم تا برنامه ای حرفه ای در این زمینه به شما معرفی کنیم .

برنامه TWRP Manager عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که به شما اجازه می دهد تا عملیات های مختلفی را نظیر نصب ، بک اپ ، بازگردانی و… را در محیط TWRP انجام دهید . بعد از نصب این برنامه دستگاه شما به محیط TWRP خواهد رفت و در آنجا می توانید عملیات مورد نظر خود را انجام دهید و پس از آن مجددا به سیستم عامل اندروید بازگردید . ویژگی هایی جدیدی که به این برنامه اضافه شده است باعث شده است تا شما بتوانید بدون نیاز به ورود به TWRP و در محیط اندروید از دستگاه خود بک اپ تهیه کنید . هم چنین در آپدیت جدید این برنامه می توانید با پرداخت درون برنامه ای تبلیغات های موجود را غیر فعال کنید .

در واقع می توان گفت که برنامه TWRP تنها برنامه فلش ریکاوری می باشد که از اندروید شما به طور مستقیم استفاده نمی کند . قبل از استفاده از این برنامه باید چند نکته را به خاطر داشته باشید اول اینکه در صورتی که تخصص کافی برای استفاده از این برنامه را ندارید بهتر است از استفاده از آن صرف نظر کنید . دومین مورد این است که برای استفاده از این برنامه باید دستگاه شما در لیست دستگاه های پشتیبانی شده قرار داشته باشد که برای مطمئن شدن از این موضوع می توانید نام گوشی خود را در این ادرس وارد نمایید https://twrp.me/Devices/ . و نکته آخر این است که برای استفاده از این برنامه باید دستگاه شما روت شده باشد و در صورت روت نبودن این برنامه در گوشی شما کار نخواهد کرد .
این برنامه که می تواند کمک زیادی برای پشتیبان گیری و بازگردانی فایل های شما انجام دهد هم اکنون به طور رایگان از وب سایت ۱۰۰۱ دانلود قابل دریافت است .

قابلیت های برنامه TWRP Manager

قابلیت بک آپ گیری از اطلاعات شما

قابلیت حذف تبلیغات با پرداخت درون برنامه ای

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  TWRP Manager Apk Free Download