دانلود برنامه Ultimeyes اندروید
دانلود برنامه بهبود بینایی آلتیم آی برای اندروید Ultimeyes 2.0.32
4.2 | 9

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.0.32
 • حجم : 32 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید2.3
 • ارسال شده توسط : میلاد
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1560

دانلود برنامه بهبود بینایی آلتیم آی برای اندروید Ultimeyes 2.0.32

سازندگان اپلیکیشن Ultimeyes  معتقدند که این برنامه می تواند در بهبود بینایی شما کمک کند و برای ادعای خود مدارک مستدلی را ارائه کرده اند.هر کسی که از آلتیمایز استفاده می کند به طور متوس دو خط بیشتر از افراد عادی قادر به خواندن جدول معاینه چشمی هستند . برای به نتیجه رسیدن لازم است شما زمانی را برای این کار صرف کنید که سازندگان این برنامه از تکنیک های مختلفی برای جلوگیری از خستگی کاربران استفاده کرده اند .

سازندگان این اپلیکیشن بسیار کاربردی و جذاب به کاربران اندرویدی پیشنهاد ۴ بار در هفته و هر جلسه استفاده از این برنامه به مدت ۲۵ دقیقه که به مدت ۲ ما این کار مداوم تکرار شود را داده اند . بعد از این مدت می توانید بهبود بینایی خود را به وضوح احساس کنید .

این اپلیکیشن بر روی افراد زیادی از قوم و نژاد های مختلف امتحان شده است و تست های سختی را برای آن در نظر گرفته است . برای مثال بر روی یکی از تیم ها بیسبال این تست انجام شده که بعد از مدتی بازیکنان تیم ۳۱ درصد بهبود در بینایی خود را احساس کرده اند . نکته جالب این برنامه این است که سازندگان این برنامه ا فاعده های بازی استفاده کردند تا جذابیت بالایی داشته باشد ولی لزوما هر اپلیکیشنی که از قاعده های بازی استفاده می کند حتما جذابیتی برای مخاطبین ندارد .

آلتیمایز برای سیستم عامل های مختلفی طراحی شده است که با قیمت ۶ دلار در دسترس کاربران می باشد .

برخی از ویژگی های برنامه  Ultimeyes :

بهبود بینایی در مدت زمان نسبتا کوتاه

استفاده از فاعده های بازی برای جذابیت برای کاربران

طراحی برای سیستم عامل های پرکاربر

طراحی برای سیستم عامل ویندوز

و …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Ultimeyes Apk Free Download

  Improve your performance in ULTIMEYES® Enjoy flexible interactive sessions and track your progress as you improve your performance in ULTIMEYES® Your vision is important. For most of us vision is the most highly relied upon of the 5 senses. See just how easy it is in ULTIMEYES®, to track your progress on exercises that require visual acuity, reaction speed, contrast sensitivity and more. The Regimen Behind ULTIMEYES®: ULTIMEYES® tailors each session using proprietary algorithms and procedures.* Providing a regimen unique to your capabilities, ULTIMEYES® continually adapts based on your performance to optimize the experience.