تبدیل گوشی به ماوس و کیبورد اندروید WiFi and Bluetooth Mouse 6.0
دانلود WiFi and Bluetooth Mouse
تبدیل گوشی به ماوس و کیبورد اندروید WiFi and Bluetooth Mouse 6.0
2 | 6

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 6.0
 • حجم : 10 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 566

تبدیل گوشی به ماوس و کیبورد اندروید WiFi and Bluetooth Mouse 6.0

کار کردن با کامپیوتر آن هم بدون ماوس و کیبورد عملا کار غیر ممکنی است چرا که تمام دستورات اجرایی توسط این دو به کامپیوتر ارسال می شوند . اما خوب اگر شما یک گوشی اندرویدی داشته باشید این غیر ممکن دیگر چندان نشدنی نخواهد بود . برنامه WiFi and Bluetooth Mouse عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که گوشی موبایل شما را به کیبورد و ماوس تبدیل می کند . بدین ترتیب شما می توانید با اتصال گوشی خود با رایانه شخصی از آن به عنوان یک ماوس یا کیبورد استفاده کنید .

جالب است که بدانید تمامی کارهایی که با ماوس یا کیبورد می توانید انجام دهید مانند کلیک راست یا کلیک چپ و…. با این برنامه نیز قادر به انجام ان خواهید بود . از نکات قابل توجه این برنامه پشتیبانی از سرویس صوتی گوگل است که در تایپ متن می تواند بسیار به شما کمک کند .

ویژگی های برنامه WiFi and Bluetooth Mouse :

تبدیل کردن گوشی اندرویدی شما به ماوس و کیبورد

اتصال به رایانه های شخصی از طریق وای فای یا بلوتوث

پشتیبانی از تمام کارهایی که می توانید با ماوس انجام دهید

پشتیبانی از سرویس صوتی گوگل برای تبدیل گفتار به نوشتار

این برنامه تاکنون توانسته است تا امتیاز ۴.۱ را در گوگل پلی به دست آورد و شما نیز می توانید هم اکنون آن را از طریق وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و رایانه شخصی خود را از طریق گوشی اندرویدی خود مدیریت کنید و بدون نیاز به ماوس و کیبورد به انجام کار با ان بپردازید .

 • تغییرات نسخه جدید WiFi and Bluetooth Mouse

  AndroMouse 6.0
  – Updated user interface
  – Huge performance improvements
  – Bug fixes
  – New features
  Please download the new AndroMouse Server 6.0

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  WiFi and Bluetooth Mouse Apk Free Download

  The best and the original remote Android mouse and keyboard out there. AndroMouse converts your phone into wireless mouse, keyboard, and more. Connection with your computer is made either using your existing wi-fi or using Bluetooth. AndroMouse also features speech-to-type which uses Google speech recognition to make your work easier. The original app with 1.3 million previous downloads!! Works with Windows/Mac/Linux ** Great for presentations. * Loads of new features are added in AndroMouse 6.0 Relax in your bed and search YouTube with your voice. You need to run AndroMouse Desktop Server on your computer to use AndroMouse. Please visit http://andromouse.com to download free desktop server, to watch an intro video and for a quick tutorial.