دانلود بازی ZOMBIE Annihilator
دانلود بازی نابودگر زامبی برای اندروید ZOMBIE Annihilator 1.0
4.5 | 6

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.0
  • حجم : 25 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1317

دانلود بازی نابودگر زامبی برای اندروید ZOMBIE Annihilator 1.0

ZOMBIE Annihilator : شما نیز از دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به بازی های زامبی اندروید دارید ؟  بازی های زیادی تا کنون از سبک بازی های زامبی ساخته و برای کاربران اندروید عرضه شده است که شاید اکثر انها توانسته که بسیاری از کاربران را راضی نگه دارد و اکثر انها نیز تنوانسته این کار را انجام دهد بازی که ما امروز قصد معرفی ان را به شما داریم بازی است که شما می توانید با ان ساعت ها خود را سرگرم کنید و از یک بازی زیبا لذت کافی را ببرید.

بازی ZOMBIE Annihilator بازی است که ما امروز ان را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم داستان این بازی از این قرار است که جهان به ویروس Z مبتلا شده است و همه انسان ها به زامبی تبدیل شده اند که شما باید با در اختیار گرفتن سلاح ها و بمب های مختلف به سمت ان ها رفته و با انان به مبارزه بپردازید این بازی در بسیاری از محیط های گوناگون وجود داشته و شما باید در هر شرایط با زامبی ها مبارزه کنید و ان ها را شکست دهید شما در این بازی به نابود گر زامبی ها لقب دارید و باید جهان را از دست ان ها نجات دهید.

ویژگی های بازی ZOMBIE Annihilator :

استفاده از تصاویر کارتونی و بسیار زیبا
حضور شخصیت های مختلف
صداگذاری بسیار عالی
گرافیک بسیار بالای بازی

اگر شما نیز به این دست از بازی های علاقه مند هستید هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت کنید و از ان لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ZOMBIE Annihilator Apk Free Download

The World has been highly infected with the Z Virus! You are the last hope to stop the endless zombie swarm and get a cure for the remains of humanity. Choose your favorite unique weapons - sci fi, modern, explosive and more - and take care of the zombies lurking around everywhere. Survive more and more days and earn heavy bucks to upgrade your weaponry and supercharge your power ups to have the greatest zombie obliteration time ever! Do you think you're tough enough and have what it takes? KEY FEATURES * Stunning cartoon visuals * Brilliantly animated characters * Highly addictive gameplay * Superb weapons of choice * Simple and intuitive upgrades * Full retina display support * Google Play support CONTROLS * Swipe on the left side of the screen to control the camera * Shoot and slow down time with the buttons on the right side TIPS * Zombies react to your doings, so shooting will draw aggro * Zombies become more aggressive over time * Slow down time frequently to avoid overcrowded situations * Keep your weapons and power ups upgraded * Don't forget to bring defibs for longevity Please rate the game and submit your feedback for further improvements!